AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Haber 26.03.2018 tarihinden bu yana 333 kez okundu. / 94. SAYI

EROK Hidrolik Pnömatik, Sektörde 40. Yılını Kutluyor

Orhan Karslı tarafından, 1978 yılında Kurulan EROK Hidrolik Pnömatik San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Hidrolik-Pnömatik sektöründe üretimini gerçekleştirdiği tekli ve çoklu yön valfleri, basınç kontrol ve debi ayar valfleri, çekvalf ve pilot kumandalı çekvalfler, traktör valfleri, hidrolik maden direği valfleri, küresel ve üç yollu vanalar, tek ve çift yönlü el pompaları, ince ve gres otomatik yağlama sistemleri, çok geniş yelpazedeki pnömatik silindir ve elemanları gibi ürünlerin yanı sıra; hidrolik sistem projeleri, hidrolik üniteler ve iş makineleri valf revizyonları türündeki işlerle tarım, otomotiv, savunma sanayi, madencilik gibi bir çok endüstri koluna da hizmet veriyor.
EROK Hidrolik Pnömatik San. ve Tic. Ltd. Şti. Üretim Planlama ve Pazarlama Koordinatörü Sayın Gökay Karslı yapmış olduğu açıklamada:
Firmamızın bulunduğu pazar içinde en büyük avantajı şüphesiz ki üretim kabiliyeti ve bu üretimdeki kalite hassasiyeti. Faaliyet anlamında müşterilere mevcut standart ürünlerimiz dışında mühendislik hizmetleri, tasarım ve projelendirme gibi artı değerler katarak onlara gerekli olan en uygun ürünü ortaya koymaktayız. Bunun dışında hidrolik konusundaki deneyim, bilgi ve birikimimiz sayesinde ülkemizde her marka ve model hidrolik valflerin revizyon ile geri dönüşümünü sağlamak anlamında tek firmayız.
Çin’den en ucuz malı getirip satmaktan başka meziyeti bulunmayan, üretim proseslerini ve hassasiyetlerini geçtim en basitinden hidrolik akış şeması bile okuyamayan hırdavatçıların hidrolik-pnömatikçi zannedildiği ülkemizde bizler avrupa kalitesine eş ürünleri yerli piyasa rekabet şartları içinde daha uygun fiyata tedarik edebilmelerini sağlıyoruz. En büyük farkımız müşterilerimizin EROK markası altındaki her ürünü yıllarca problemsiz kullanabileceğini bilmeleri ve olası bir problem veya ihtiyaçta karşılarında yaptığı işi çok iyi bilen çözüm odaklı insanları bulabilmeleri.
BMG Pneumatic markamız ile pnömatik otomasyon, North hydraulic markamız ile solenoid hidrolik valfler, Northpack markamız ile mini powerpack, BMG Lift components markamız ile asansör sektörüne çeşitli ürünler üretmekteyiz. Bu sene yeni oluşturacağımız Northline markamız ile pres güvenlik ekipmanları sektörüne de giriş yapmayı planlamaktayız.
Dünya’nın hızla ilerlemesinde ve gelişmesinde şüphesiz ki hidrolik gücünün ve pnömatik otomasyonunun katkısı yadsınamaz, bu açıdan asla biteceğini düşünmediğim bir sektördeyiz. Dünyada yeni trendler incelendiğinde endüstri 4.0 denilen yeni akımın genele yayılması ile daha inovatif ürünlere kayma beklenmekte ve bizler her türlü ihtiyaca cevap verecek donanımdayız.
Biz kurumsal kimliğimiz ve işletme şeklimizle sektördeki çoğu firmaya kıyasla fark yaratarak 40. yılımıza girmiş bulunuyoruz. Satış öncesindeki farkımız stoktaki mevcut ürünleri satmaktan ziyade müşterinin bu ürünü ne için istediğinin tespiti ve bu tespitlere göre daha uygun veya maliyetlerini aşağı çekebileceğimiz ürünler yaratıp onlara tedarikçiden ziyade iş ortağı olmamız. Satış sonrası en büyük artı değerlerimizden bir tanesi de olası bir problemde karşılarında anında destek alabilecekleri, hızla müdahale edip çözüme ulaştıracak tecrübeli insanlar bulabilmeleri.
Firmamız bünyesinde bulunan geniş makine parkı sayesinde metal işleme dışında sac işleme gibi üretim faaliyetleri de yürütmekteyiz. Bu sayede ilaç sanayinden silah sanayine, otomotivden tarıma, otomasyondan inşaata çok çeşitli sektörlere yönelik ürünler ortaya koymaktayız. Hal böyle olunca bizler her türlü şartlara hazırlıklıyız. Mevcut üretim gamımızda bulunan ürünlerin adetlerini yükseltmek için yatırımlar yapmakla birlikte yeni ürünler tasarlayıp piyasaya sunmayı hedefliyoruz.
40 yıldır aynı işi aynı heyecan ile yapmak, kolayca para kazanmak veya hemen zengin olmak isteyen kişi veya kurumlara göre bir şey değil. Bu durum bana yaptığımız işi severek ve doğru şekilde yaptığımızı, aynı zamanda müşterilerimizin de memnuniyet içinde oldukları anlamlarını ifade ediyor”dedi.94. Sayı / Haber kategorisindeki diğer içerikler.

 • İMDER& İSDER UR-GE Projesi Sektöre Damgasını Vurmaya Geliyor
 • MİB ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan Merdiven Altı Üretime Karşı Ortak Çalışma Kompresörlerde Etkin Piyasa Denetim ve Gözetimi Başlıyor
 • ASSAN HANİL, Yeni Mezun Mühendislerden Beklenen En Önemli 3 Beceriyi Açıkladı
 • LT Hidrolik Endüstri 4.0 İçin Hazırlıklarını Sürdürüyor
 • EROK Hidrolik Pnömatik, Sektörde 40. Yılını Kutluyor
 • Türkiye'nin Makinacıları, Sakarya Üniversitesi’nde Öğrencilerle Buluştu Makina Sektörü “Kadın Mühendislerle, Var Gücümüzle” dedi
 • Parker’ın Hareket ve Kontrol Sistemleri Tırı Türkiye’yi Dolaşıyor
 • HİDROMEK Ürünlerini Güney Afrika’da Sergileyecek
 • Türkiye’nin İlk Yerli Endüstri 4.0 ve IoT Teknolojileri Ar-Ge Merkezi Tescillendi!
 • ABB, GÜNDER ile Birlikte Ulusal Endüstri Uzmanları İçin İlk Merkezi Inverter Eğitimini Verdi
 • İş Makinaları Sektörü Bayrağı HİDROMEK’e Devretti
 • SMC, FORBES Global 2000'de Derece Kazandı
 • Ayvaz, Almanya’daki Satış Ekibiyle Genel Değerlendirme Toplantısı Yaptı
 • Otomotivde ihracat şampiyonları belli oldu EGE Endüstri, 2017 Yılında En Çok İhracat Yapan Otomotiv Firmaları Arasında 42’nci Sırada
 • BORUSAN MANNESMANN’dan ABD’de 173 Milyon Dolarlık İmza
 • Danfoss, Mobil CO² Eğitim Konteyneri İle ISK-Sodex 2018’de Yerini Aldı
 • TAİDER Liderin Zamansız Kaybı ile Gelen Devir Sürecini Konuştu
 • HANNOVER MESSE 2018: Endüstri 4.0 Bir Sonraki Aşamaya Ulaşıyor
 • Endüstri 4.0’a büyük ilgi: Geleceğin Teknolojilerini 20 Bin Kişi İnceledi
 • Makine Sektörünün Nabzı KONMAK’ta Atacak
 • İTÜ Çekirdek, Girişimcilik Kuluçka Merkezleri Sıralamasında İlk 3’te Yer Aldı
 • İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Otonom Araç Mühendisleri Yetiştiriyor
 • Mitsubishi Electric, CDP’nin İklim ve Su Kategorilerinde A Listesine Girdi
 • İnform Ar&Ge Merkezi, güç elektroniği konusunda yeniliklere imza atmaya devam ediyor! “Ar-Ge Destekli İnovasyonu Odak Noktanıza Koyun” • © Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
  94.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

  Bugün 61 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 3 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 54801 kişi.