AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Haber 08.09.2017 tarihinden bu yana 724 kez okundu. / 90. SAYI

Parker Hannifin 100. Yılını Türkiye’de 2 Büyük Etkinlikle Kutladı

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri Parker Hannifin teknolojiye yön veren 100 yılını, Parker Türkiye Satıs Sirketi ise Türkiye’deki başarı hikayeleri dolu 10 Yılını kutluyor. Bu kutlamalar kapsamında Parker Türkiye, şirket içinden farklı görevlerden bir araya getirdiği 12 kişilik bir proje ekibi ile 8 ay boyunca çalışarak 23 Mayıs’ta Ankara’da, 25 Mayıs’ta ise İstanbul’da gerçekleştirdikleri iki büyük etkinlikle iş ortaklarını, müşterilerini, tedarikçilerini, distribütör ve basın mensuplarını bir araya getirdi.
23 Mayıs’ta Ankara SwissOtel’de, 25 Mayıs’ta İstanbul Crowne Plaza Asia’da gerçekleşen etkinlikte ziyaretçileri, Parker Hannifin’in ve Parker Türkiye’nin zaman çizelgesini, bayilik ağını, başarı hikayelerini, sosyal sorumluluk projelerini, tarihi patentleri ve dönüm noktalarını anlatan labirent şeklinde tasarlanmış bir koridor karşıladı. Proje Ekip Lideri ve Parker Türkiye Pazarlama Koordinatörü Ercan Pala; “Etkinliği duyurduğumuz ilk andan itibaren paylaştığımız ve bu labirenti hazırlarken çıkış noktamız haline gelen -Anlatacak ve kutlayacak çok şeyimiz var- mottosu ile örtüşecek bir çözüm bulmamız gerekiyordu. Bunun için, duvarlarında 7 metrelik LED ekran barındıran ve Parker’ı hiç tanımayan ziyaretçilerimize bile Parker’ın vizyonunu, 100 yıllık tarihini ve Parker Türkiye’nin başarı hikayelerini anlatan bir bilgi alanı oluşturmak istedik. Giriş labirentimizin çok beğenilmesi ve çok tebrik alması başarılı olduğumuzu gösteriyor.” sözleri ile karşılama koridorunu açıkladı.
Etkinlik alanında, karşılama labirenti haricinde ziyaretçileri; salonun 4 köşesine yerleştirilmiş ve Parker’ın Türkiye’de hizmet verdiği Otomasyon, Filtrasyon, Hidrolik ve Bağlantı Elemanları ürün ve teknolojileri ile ilgili son gelişmeleri kapalı devre ses yayını ile dinleyebilecekleri tekrar eden sunumlar barındıran grup standları ve Ulaşım, Mobil ve Savunma Sanayisi konusunda son gelişmeler ve haberler içeren sunumların yapıldığı ana sahne karşıladı.
Sabah 09:00’dan 16:00’ya kadar süren teknoloji ve sektör sunumlarını Ankara’da Kapanış Kokteyl’i, İstanbul’da ise Gala Yemeği takip etti. Parker Hannifin’in Avrupa ve Amerika’daki çeşitli divizyon ve lokasyonlarından İş Geliştirme Müdürlerinin ve Parker EMEA Bölgesi İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Dr. Aliki Jaworska’nın katıldığı etkinlik çok ses getirdi. Başta Parker Orta Doğu ve Avrupa Başkan Yardımcısı Joachim Guhe ve Parker Orta ve Doğu Avrupa Satış Şirketleri Genel Müdürü Michal Grundfest olmak üzere, etkinliğe katılamayan Parker yöneticilerinin tebrik mesajları ve Parker’ın Türkiye’ye yaptığı yatırım ve Türkiye Satış Şirketi’ne duydukları güveni anlatan ifadeleri Video kayıtları sayesinde ziyaretçilere iletildi. Gala yemeğinde misafirlere hareketli swing parçaları ile Flapper Swing, Parker’ın teknolojiye ve insan yaşamına sağladığı katkıların altını çizen etkileyici konuşması ile Sunay Akın ve Anadolu motiflerini modern dans figürleri ile birleştiren İstanbul Dance Factory eşlik etti.
Açılış konuşmasında, EMEA Bölgesi İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Dr. Aliki Jaworska’nın şu sözleri oldukça fazla alkış aldı: “Parker Hannifin, geride bıraktığımız 100 yıl boyunca hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri oldu. Parker’ın Cleveland, Ohio’daki küçük bir ofisteki mütevazı başlangıcından itibaren firmamızın kalbinde müşterilerimize en iyi servisi vermek yer alıyordu. Bugüne kadar, bu ilkemizden hiçbir şey değişmedi ve hala değerli müşterilerimizi, profesyonel dağıtım ağımızı ve tedarikçilerimizi başarıya taşımaya devam ediyoruz. Parker Türkiye, başarı hikayeleri, stratejik ve düzenli büyümesi, katılımcı ve özverili çalışanları ve Türk Sanayisi’ne katkıları konusunda bizlere hep rol model olmuştur.”
Aliki Jaworska’nın hemen arkasından söz alan Parker Türkiye Genel Müdürü Serpil Uzun ise; “Hareket ve kontrol teknolojilerinde eşsiz portföyü ile 1 numara şirketimiz bir asırı çok büyük başarılara imza atarak devirdi. 2007 de Türk sanayine lokal uzmanlık ile ulaşmak için, o tarihteki bayi ağımıza daha iyi destek olmak ve birlikte büyümek için ülkemizde satış şirketini kurduk. Türk Sanayisi, distribütörlerimiz ve müşterilerimizle birlikte imza attığımız projeler ve başarı hikayeleri ile kutladığımız 10. Yılımızın şirketimizin 100. Yılına denk gelmesi bizim için ne mutlu bir sürpriz. Sizlerden sürekli duyduğum ve bugün de tekrarlanan bir geri bildirimi iletmek istiyorum. Bana, Parker ekibinin işini ne kadar büyük bir özveri ve içtenlikle yaptığını dile getiriyorsunuz. İşte bu, Parker Türkiye’nin başarısının sırrını soranlara cevabımız olacaktır.” söyleri ile konuşmasını tamamladı.90. Sayı / Haber kategorisindeki diğer içerikler.

 • VIII. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi’nin Hazırlıkları Devam Ediyor
 • İNOSUİT - İnovasyon Odaklı Mentörlük Projesi’nin 2. Dönem Kayıtları Başladı
 • Bosch Rexroth ve Hidropar İzmir Gübre Makineleri İçin Hidrolik Sistem Geliştirdi
 • Limak ve Boğaziçi Üniversitesi, Türkiye’nin Enerjik Mühendis Adaylarını Yetiştiriyor!
 • GATES İstanbul’da Ustalarla Buluştu
 • Makine İhracatçıları Birliği Başkanı Adnan Dalgakıran; “Kamuda Yerli Malı, Türkiye Sanayiinde Kaldıraç Etkisi Yaratacak”
 • MAKTEK, 2017’de İzmir’de
 • Borusan Mannesmann ABD’de “Yılın Boru Üreticisi” Ödülünü İkinci Kez Kazandı
 • Sanayide Gelecek Bosch ile Şekillenecek!
 • Metal İşleme Sektöründe Dünya’nın Önde Gelen Firmaları EMO’da Buluşuyor
 • WIN Eurasia 2018: Daha Fazla Kazandırmak İçin Bir Arada
 • Otomotiv Sektörünü Büyütecek Girişimciler İTÜ Çekirdek BIG BANG Sahnesine Hazırlanıyor
 • Parker Hannifin 100. Yılını Türkiye’de 2 Büyük Etkinlikle Kutladı
 • Danfoss, Endüstriyel Elektronik Merkezi kuruyor
 • Ayvaz, Uygulamalı Eğitim Merkezi’ne Destek Verdi • © Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
  90.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

  Bugün 21 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 2 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 75142 kişi.