AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Haber 08.09.2017 tarihinden bu yana 512 kez okundu. / 90. SAYI

Borusan Mannesmann ABD’de “Yılın Boru Üreticisi” Ödülünü İkinci Kez Kazandı

ABD’de çelik sektörünün önde gelen yayınları arasında yer alan American Metal Market medya platformunun 2017 “Çelik Mükemmellik Ödülleri”ni kazanan şirketler belli oldu. Yayın, Borusan Mannesmann Pipe US şirketini “Yılın Boru Üreticisi” seçti. Borusan Mannesmann Pipe US bu ödülü ikinci kez kazanıyor.
Türkiye’nin çelik boru sektöründeki global oyuncusu Borusan Mannesmann’ın ABD’deki şirketi Borusan Mannesmann Pipe US ortaya koyduğu yüksek kalite ve performansla dikkat çekmeye devam ediyor. ABD’nin Houston kentindeki üretim tesisinde kaya gazı çıkarmakta kullanılan özel sondaj ve kuyu boruları üreten şirket, ABD çelik sektörünün en saygın ve bağımsız yayınlarından American Metal Market tarafından verilen “Çelik Mükemmellik Ödülleri” kapsamında 2017 “Yılın Boru Üreticisi” ödülünü kazandı. 2015 yılında da aynı ödülün sahibi olan Borusan Mannesmann Pipe US böylece başarısını tekrarlamış oldu.
American Metal Market tarafından 2010 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen “ABD Çelik Mükemmellik Ödülleri”, üretim, dağıtım ve hizmet sağlayıcılar arasında yaratıcı, özgün, fark yaratan çalışmalar ve projeler yürüten şirket ve kişilere veriliyor.
9-13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen 22. Dünya Petrol Kongresi için İstanbul’da bulunan Houston Belediye Başkanı Sylvester Turner ve beraberindeki heyeti onuruna Borusan Holding merkez binası Perili Köşk’te bir davet verildi. Türkiye – ABD İş Konseyi (TAİK) Teksas Komitesi Başkanı ve Borusan Holding CEO’su Agah Uğur ev sahipliğinde düzenlenen davette, 2014 yılında faaliyete geçen Borusan Mannesmann Pipe US şirketinin kısa sürede ödülle taçlanan başarısı kutlandı.

Yüksek Standartlar
Ödülle ilgili açıklama yapan Borusan Mannesmann Genel Müdürü Zafer Atabey şunları söyledi:
“ABD’de yaptığımız 150 milyon dolar düzeyindeki yatırımın olumlu sonuçlarını alıyoruz. Yatırmımız sadece ABD ekonomisine değil, Türkiye’den ithal ettiğimiz ve Baytown tesisimizde ilave katma değer sağladığımız tamamlayıcı ürünler sayesinde Türk ekonomisine de ciddi katkı sağlıyor. Mükemmellik için çalışırken, iş sağlığı ve güvenliği, kalite ve hizmet standartlarımızı da en yüksek seviyede tutuyoruz. Piyasa tarafından da büyük ilgi gören firmamızın ABD çelik sektörünün güçlü bir yayını tarafından düzenlenen organizasyonda bu ödülle ikinci kez takdir edilmiş olması, seviyemizi daha da yukarılara taşımak için bizleri motive etti. Ödül nedeni ile American Metal Market yayınına ve uzman jüri üyelerine teşekkür ederiz.”
American Metal Market tarafından düzenlenen “Çelik Mükemmellik Ödülleri” kapsamında Borusan Mannesmann Pipe US 2015’de “Yılın Boru Üreticisi”, 2014 yılında ise “Yılın Teknoloji Tedarikçisi” ödüllerini kazanmıştı.90. Sayı / Haber kategorisindeki diğer içerikler.

 • VIII. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi’nin Hazırlıkları Devam Ediyor
 • İNOSUİT - İnovasyon Odaklı Mentörlük Projesi’nin 2. Dönem Kayıtları Başladı
 • Bosch Rexroth ve Hidropar İzmir Gübre Makineleri İçin Hidrolik Sistem Geliştirdi
 • Limak ve Boğaziçi Üniversitesi, Türkiye’nin Enerjik Mühendis Adaylarını Yetiştiriyor!
 • GATES İstanbul’da Ustalarla Buluştu
 • Makine İhracatçıları Birliği Başkanı Adnan Dalgakıran; “Kamuda Yerli Malı, Türkiye Sanayiinde Kaldıraç Etkisi Yaratacak”
 • MAKTEK, 2017’de İzmir’de
 • Borusan Mannesmann ABD’de “Yılın Boru Üreticisi” Ödülünü İkinci Kez Kazandı
 • Sanayide Gelecek Bosch ile Şekillenecek!
 • Metal İşleme Sektöründe Dünya’nın Önde Gelen Firmaları EMO’da Buluşuyor
 • WIN Eurasia 2018: Daha Fazla Kazandırmak İçin Bir Arada
 • Otomotiv Sektörünü Büyütecek Girişimciler İTÜ Çekirdek BIG BANG Sahnesine Hazırlanıyor
 • Parker Hannifin 100. Yılını Türkiye’de 2 Büyük Etkinlikle Kutladı
 • Danfoss, Endüstriyel Elektronik Merkezi kuruyor
 • Ayvaz, Uygulamalı Eğitim Merkezi’ne Destek Verdi • © Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
  90.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

  Bugün 18 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 1 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 75139 kişi.